Důležitá sdělení

Upozornění pro rodiče

Zpravodaj

Schůzka rodičů nově přijatých dětí

Vážení rodiče,

v pondělí 5.6. od 15:30 se ve třídě Kuřátek bude konat schůzka pro nově přijaté děti. Budete potřebovat znát číslo vašeho účtu.

Ve dnech 13.6., 22.6., a 31.8. od 15-16 hodin budete moci s dětmi přijít na adaptační odpoledne, které se bude konat na školní zahradě a při nepříznivém počasí ve třídě.

Vážení zájemci o naší mateřskou školu,

od dnešního dne můžete sledovat základní informace k zápisům na webové stránce zapisyms.pardubice.eu.   

Prázdninový provoz

Žádost o uvolnění

Pokud chcete omluvit předškolní dítě z povinné docházky, prosím stáhněte si dokument, vyplňte a přineste do MŠ do třídy Motýlků.

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás pozvat na náš nový městský web – Pardubické školství, který byl spuštěn začátkem léta. Na jednom místě webových stránek najdete Strategii školství Pardubice 2030 a na něj navazující stávající a plánované školské projekty města a veškeré informace o mateřských, základních, základních uměleckých školách a domech dětí a mládeže v Pardubicích i termíny plánovaných akcí.

Informace jsou určeny právě pro Vás rodiče, abyste se dozvěděli, jak pracujeme na rozvoji školství v našem městě a co se právě děje.

Pokud nechcete, aby Vám nějaká důležitá informace unikla, stačí zadat na webové stránce Váš e-mail a vybrané aktuality Vám přijdou formou newsletteru přímo do e-mailové schránky.

Omlouvání dětí formou SMS na čísle:734787722

Omlouvání předškolních a odkladových dětí v případě náhlého onemocnění první den nemoci na odhlášení obědu volat  od 6:05- 6:30 hodin na tato čísla: Kuchyň mob.:773551250 nebo kuchyň pevná linka: 466654500.

Novinky

Stravné a školné