Důležitá sdělení

Vítězné menu na Valentýna

Sběr papíru

Vážení rodiče,

dne 21.2.2023 po 7 hodině bude přistaven u vjezdové brány kontejner na papír, který můžete nosit do 23.2.2023 do 12 hodin.

Děkujeme za pomoc.

                                       Kolektiv a děti z MŠ Čtyřlístek

Informace pro rodiče

Vybírání peněz na kulturní akce

Ve čtvrtek 16.2.2023 od 6:15 do 14 hodin bude VŠJ vybírat 600 korun na kulturní akce 2. pololetí. Čekají nás divadla, knihovna, Paleta, zážitkové
i technické programy, výlet do Pasíček a mnoho dalšího. Vše bude na každý měsíc zveřejněno ve zpravodaji.

Žádost o uvolnění

Pokud chcete omluvit předškolní dítě z povinné docházky, prosím stáhněte si dokument, vyplňte a přineste do MŠ do třídy Motýlků.

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás pozvat na náš nový městský web – Pardubické školství, který byl spuštěn začátkem léta. Na jednom místě webových stránek najdete Strategii školství Pardubice 2030 a na něj navazující stávající a plánované školské projekty města a veškeré informace o mateřských, základních, základních uměleckých školách a domech dětí a mládeže v Pardubicích i termíny plánovaných akcí.

Informace jsou určeny právě pro Vás rodiče, abyste se dozvěděli, jak pracujeme na rozvoji školství v našem městě a co se právě děje.

Pokud nechcete, aby Vám nějaká důležitá informace unikla, stačí zadat na webové stránce Váš e-mail a vybrané aktuality Vám přijdou formou newsletteru přímo do e-mailové schránky.

Omlouvání dětí formou SMS na čísle:734787722

Omlouvání předškolních a odkladových dětí v případě náhlého onemocnění první den nemoci na odhlášení obědu volat  od 6:05- 6:30 hodin na tato čísla: Kuchyň mob.:773551250 nebo kuchyň pevná linka: 466654500.

Novinky

Stravné a školné