Důležitá sdělení

Rozvolnění opatření od 1.7.2020

     Vážení rodiče,

od 1.7. 2020 dojde k rozvolnění opatření a provoz mateřské školy bude od 6.30 do 16.30 hodin.

Bude umožněn zákonnému zástupci vstup do šaten (v omezeném počtu rodičů s nasazenou rouškou).

Děti si budou moci nosit vlastní hračky.

V prázdninovém režimu se vyžaduje od rodičů před nástupem nového dítěte podpis čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

Dítě bude mít nadále k dispozici v sáčku čistou roušku pro případ nutného použití během dne.

V platnosti zůstává, že bude dítě přijato pouze zdravé, bez sebemenších příznaků respiračního onemocnění. Ve školce bude k dispozici bezdotykový teploměr. Dítěti může být změřena v průběhu dne teplota, pokud se jeví, že dítě není zcela zdravé. Jakékoliv známky onemocnění mohou být důvodem pro nepřijetí dítěte do mateřské školy.

V Pardubicích dne 24.6.2020                              

A zase 1. místo

Rozloučení s předškolními dětmi

Ve středu 24.6. budeme mít rozloučení s předškoláky se šerpovánim. Prosíme rodiče, aby v tento den dali dětem slavnostní oblečení . Všechny děti se budou na závěr roku fotit.

Sběr plastu a papíru

Vážení rodiče,

Naše mateřská škola Čtyřlístek vyhrála 1. místo ve sběru plastu a papíru. Za získané finanční prostředky budou dětem zakoupeny didaktické hry.

Schůzka rodičů nově přijatých dětí

Zveme rodiče nově přijatých dětí na schůzku, která se bude konat v ředitelně MŠ dne 18.6.

Rodiče dětí z Pardubiček: 16:00

Rodiče dětí z Nemošic: 16:30

Důležité

Prosíme rodiče dětí, které nechodí do mateřské školy, aby si ve středu 17.6. od 15:30 – 16:30 vyzvdli všechny věci dětí a zároveň vám bude vrácena finanční částka za kulturu. Na věci si přineste tašku.

Děkujeme

Týden dětských radostí

Od 1.6. – 5.6. budeme mít ve školce týden dětských radostí. Budeme hledat poklad, soutěžit v koloběžkách, budeme mít vědecký den s různými pokusy, dále tělovýchovné soutěže. Ve středu 3.6. bude karneval. V tento den si děti přinesou masky a maškarní oblečení.

Docházka dětí z jiných MŠ do MŠ Čtyřlístek o prázdninách

Vážení rodiče z jiných mateřských škol,

v případě, že máte zájem o přijetí na prázdniny do naší mateřské školy, stáhněte si přihlášku, potvrzení od zaměstnavatele a oboje přineste do Mateřské školy Čtyřlístek, Národních hrdinů 8, ve dnech 1. a 2.6. od 8 do 16 hodin. Školné i stravné bude hrazeno v den nástupu do mateřské školy.

Rozhodnutí se budou vydávat v pátek 5.6.2020 od 15 do 16:30.

Příloha pro zaměstnavatele je zde:

https://ctyrlistek-pardubice.eu/pardubicky/wp-content/uploads/sites/2/2020/05/Žádost-o-umístění-na-prázdniny-2020_příloha_zaměstnavatel-1.doc

Formulář přihlášky si stáhněte zde:

Novinky

Snížení školného

Mateřská škola ČTYŘLÍSTEK Pardubice, Národních hrdinů 8

tel.: 466 650 111, e-mail: [email protected]

Vážení rodiče,

vzhledem k epidemiologické situaci spojené s onemocněním Covid-19 a uzavření MŠ, bude školné adekvátně poníženo podle počtu uzavřených dní, a to vždy podle aktuálního měsíce.

Měsíční platba za školné je 574 korun.

V březnu byla MŠ otevřena 10 dní, za které si MŠ naúčtuje částku 261 korun.

Zbytek peněz za měsíc březen – 313 korun, se Vám přičte ke stravnému a bude Vám vráceno při vyúčtování v měsíci červenci 2020.

Duben bude vyúčtován stejným způsobem.

Prosíme, nerušte trvalé příkazy.

Děkujeme za spolupráci a v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte ředitelku MŠ na telefonním čísle 774 151 250.

Vzdělávací nabídka pro rodiče předškolních dětí.

Vážení rodice,

připravili jsme pro vás vzdělávací náměty pro vaše děti. Naleznete je v Novinkách pod názvem „Vzdělávací nabídka – soubory“.

Další aktivity naleznete na: http://www.predskolaci.cz/

Odkaz z websemináře:

Mohla bych se z toho zbláznít, ale nemusím.

Webinář zdarma MOHLA BYCH SE Z TOHO ZBLÁZNIT, ALE NEMUSÍM pořádám nyní se zkušenou klinickou psycholožkou a psychoterapeutkou pro děti i dospělé. Dagmar Jakubskou.Cítíte se zahlcené svými emocemi?Nevíte, kam dřív?Děti vám doma odmítají pracovat?A vy máte pocit, že takhle už to dlouho nezvládnete a přitom nevíte, kdy to celé skončí?Chápeme vás.Obě se totiž v těchto dnech, ale také v dřívějších letech potkáváme s klienty, kteří řeší vypjaté emoční situace a procházejí zpracováním těžkých událostí.Stejně tak nám oběma život takové události bohatě nadělil. Možná právě proto, abychom dokázaly svým klientům lépe naslouchat,být empatické a vidět hlubší souvislosti, být opravdovou oporou.Víme, že jakkoli je situace náročná, vždy přináší mnoho dobrého, ale také mnoho příležitostí k učení se. Odkrývá ukryté mechanismy uvnitř nás a vede nás k sebepoznání. Sledujeme to roky na svých klientech, ale máme to prožité také samy na sobě a víme, že:KAŽDÝ MÁ SVOJI CESTU I SMĚR JINÝTo, co prožíváme je velmi individuální a nelze říci, že něco je špatně ani správně.Webinář, na který vás srdečně zveme, bude především o jedinečnosti každého z nás. O přijetí, o emocích v krizových situacích a jak s nimi pracovat.Speciální část budeme věnovat také DĚTEM a jejich možným REAKCÍM na tuto situaci.Povíme si, kdy a kam se obrátit o pomoc a jak poznat, že je toho jednoduše příliš. Ať už na dítě nebo na nás samotné.Tímto webinářem bychom vás jako tým Celostní komunikace z celého srdce chtěly podpořit a povzbudit vás především na cestě k laskavosti k sobě samým a svým dětem.Těší se na vás online tým Celostní komunikaceMartina a Dášaklinická logopedka a klinická psycholožkaVíce o nás a našich službách najdete na:www.celostnikomunikace.czFotka uživatele Celostní komunikace.

Zveřejnil(a) Celostní komunikace dne Středa 25. března 2020

Jarní fotografování

Ve středu 25.3. budeme mít fotografování s kuřátky.

Malá technická univerzita

Ve středu 26.2. budou mít děti „Malou technickou univerzitu „Věže „.

Pohádka v MŠ

V úterý 18.2. budou mít děti představení „Mauglí“.

Potvrzení o výši vynaložených výdajů

K vyzvednutí na třídách.

Pohádka ze ZŠ

Ve čtvrtek 16.1. nám zahrají děti ze ZŠ pohádku “ Soví princezny“.