Novinky

Uzavření MŠ o letních prázdninách

Den otevřených dveří

Zpravodaj

Lyžařský výcvik

V úterý 6.2. 2024 začínáme jezdit lyžovat. Odjezd je v 6:50 z točny. Sraz nejpozději v 6:45 na zastávce. Je nutné připravit kopii o seřízení bezpečnostního vázání u lyží. Pokud dítě trpí nevolností v autobuse, podejte mu těsně před odjezdem Kinedryl a tuto informaci prosím nahlaste učitelce.

Svačina i pití zajišťuje MŠ.

Upozorňujeme na pozdější návrat.

Omlouvání dětí formou SMS na čísle:734787722

Omlouvání předškolních a odkladových dětí v případě náhlého onemocnění první den nemoci na odhlášení obědu volat  od 6:05- 6:30 hodin na tato čísla: Kuchyň mob.:773551250 nebo kuchyň pevná linka: 466654500.

Archiv

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás pozvat na náš nový městský web – Pardubické školství, který byl spuštěn začátkem léta. Na jednom místě webových stránek najdete Strategii školství Pardubice 2030 a na něj navazující stávající a plánované školské projekty města a veškeré informace o mateřských, základních, základních uměleckých školách a domech dětí a mládeže v Pardubicích i termíny plánovaných akcí.

Informace jsou určeny právě pro Vás rodiče, abyste se dozvěděli, jak pracujeme na rozvoji školství v našem městě a co se právě děje.

Pokud nechcete, aby Vám nějaká důležitá informace unikla, stačí zadat na webové stránce Váš e-mail a vybrané aktuality Vám přijdou formou newsletteru přímo do e-mailové schránky.