Důležitá sdělení

Sváteční menu

Mikulášská nabídka

Prosincový Zpravodaj

Doplatek jízdného za plavání a platba za kroužek “ Zumba“

Dne 29.11. od 6:30 do 14 hodin bude VŠJ vybírat doplatek za jízdné na plavání. Tento doplatek činí 480 Kč. K navýšení došlo díky změně autobusu z důvodu velkého počtu přihlášených dětí.

V tento den se také plati Zumba 540 korun.

Žádost o uvolnění

Pokud chcete omluvit předškolní dítě z povinné docházky, prosím stáhněte si dokument, vyplňte a přineste do MŠ do třídy Motýlků.

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás pozvat na náš nový městský web – Pardubické školství, který byl spuštěn začátkem léta. Na jednom místě webových stránek najdete Strategii školství Pardubice 2030 a na něj navazující stávající a plánované školské projekty města a veškeré informace o mateřských, základních, základních uměleckých školách a domech dětí a mládeže v Pardubicích i termíny plánovaných akcí.

Informace jsou určeny právě pro Vás rodiče, abyste se dozvěděli, jak pracujeme na rozvoji školství v našem městě a co se právě děje.

Pokud nechcete, aby Vám nějaká důležitá informace unikla, stačí zadat na webové stránce Váš e-mail a vybrané aktuality Vám přijdou formou newsletteru přímo do e-mailové schránky.

Omlouvání dětí formou SMS na čísle:734787722

Omlouvání předškolních a odkladových dětí v případě náhlého onemocnění první den nemoci na odhlášení obědu volat  od 6:05- 6:30 hodin na tato čísla: Kuchyň mob.:773551250 nebo kuchyň pevná linka: 466654500.

Novinky

Stravné a školné