Důležitá sdělení

Karanténa

Vážení rodiče,

třída Motýlků je do úterý 18.1.2022 včetně v karanténě. V případě dotazů neváhejte kontaktovat ředitelku školy na tel. čísle 774 151 250.

NOVINKY VE STRAVOVÁNÍ

Informace k elektronickým odhláškám máte ve složce stravování. Pohodové Vánoční svátky všem rodičům i jejich dětem přeje celý kolektiv mateřské školy.

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás pozvat na náš nový městský web – Pardubické školství, který byl spuštěn začátkem léta. Na jednom místě webových stránek najdete Strategii školství Pardubice 2030 a na něj navazující stávající a plánované školské projekty města a veškeré informace o mateřských, základních, základních uměleckých školách a domech dětí a mládeže v Pardubicích i termíny plánovaných akcí.

Informace jsou určeny právě pro Vás rodiče, abyste se dozvěděli, jak pracujeme na rozvoji školství v našem městě a co se právě děje.

Pokud nechcete, aby Vám nějaká důležitá informace unikla, stačí zadat na webové stránce Váš e-mail a vybrané aktuality Vám přijdou formou newsletteru přímo do e-mailové schránky.

Kulturní akce:

20.10. Zážitkový program “ Můj zvířecí kamarád „

11.10. Divadlo v MŠ “ Kouzelná hruška „

11.11. Vítání sv. Martina, jízda na koni

18.11. Divadlo v MŠ “ Čert a Káča „

25.11. Zážitkový program “ Zvířátka před zimou“

Podzimní výlet – místo a čas bude upřesněn

14.12. Divadlo v MŠ “ Perníková chaloupka „

Vánoční tvořivá dílna s rodiči

Omlouvání dětí formou SMS na čísle:734787722

Omlouvání předškolních a odkladových dětí v případě náhlého onemocnění první den nemoci na odhlášení obědu volat  od 6:05- 6:30 hodin na tato čísla: Kuchyň mob.:773551250 nebo kuchyň pevná linka: 466654500.

Novinky

Vánoční koledy

Milí rodiče,

chtěli jsme vás společně s dětmi potěšit vánoční dílnou a zpěvem vánočních koled, ale bohužel nám to situace nedovolí. Rozhodli jsme se tedy pro vás koledy a písničky, které jsme se společně naučili, zazpívat a nahrát na video. V příštím týdnu bude toto video k dispozici na našich webových stránkách ve fotogalerii. Přejeme krásný adventní čas vám všem.